BANNER3
BANNER2

sherbimet

每个不

斯塔巴万博体育存了钱怎么用电气有限公司u krijua në vitin 2010, e vendosur në中山,Kinë-nyja e transportit Zonës së Gjirit të广东-香港-马可。万博体育存了钱怎么用Staba është një prodhuesi kryesor në industri dhe gjithashtu një markë e njohur botërisht e zgjidhjeve elektrike dhe elektronike të kontrollit OEM。Produktet tona kryesore janë Stabilizuesit Automatik të Tensionit (AVR), Furnizuesit e Energjisë së Pandërprerë (UPS), Invertuesit / Invertuesit Diellorë, Motorët DC pa furçë me përmasa të vogla dhe të mesme, module e kontrollit të motorëve BLDC, etj

shiko我shume
 • 2009

  Viti我themeluar
 • 27

  patentat
 • 430

  punetore te kualifikuar
 • 43000年

  ㎡punetori

produktet

Për pyetje në lidhje me produktet tona ose listën e çmimeve Ju lutemi na lini emailin tuaj ne do të jemi në kontakt brenda 24 orëve。

Hetim për listën e çmimeve

klientet